Hakkımızda

Vet. Hekim Anıl Aykaç

Vetamin Veteriner Kliniği Kurucu Hekimimiz Anıl Aykaç, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde öğrenimini tamamlamasının ardından, Türkiye’nin birçok şehrinde 9 sene boyunca evcil dostlarına hekimlik hizmeti verdi. Bu sırada tutkulu bir köpek dostu olan hekimimiz köpek eğitimi ve hayvan psikolojisi üzerine çalışmalar yürüttü. Ardından 2014 senesinde Halkalı Atakent bölgesinde Vetamin Veteriner Kliniği’ni kuran Anıl Aykaç halihazırda çalışmalarına burada devam etmektedir. Kendisi evli ve bir çocuk babasıdır.

Vet. Tek. Gülçin Ayan

Çocukluğundan bu yana en büyük hayali hayvanlarla ilgili bir meslek dalında çalışmak olan teknikerimiz Gülçin Ayan bu hayaline Trakya Üniversitesi’nde öğrenimini tamamlamasının ardından hayat verdi. Maltepe Belediye Kliniği’nde sokak hayvanlarına hizmet vererek çalışma hayatına başlayan Gülçin Ayan 2016 senesinden bu yana Vetamin Veteriner Kliniği’nde evcil dostlarımızla ilgilenmektedir. Kendisinin Işık isminde bir köpeği ve şimdilik yirmiye yakın kedisi vardır.

Vet. Tek. Deniz Kaya

Öğrenimini Uludağ Üniversitesi Karacabey Myo’da tamamlayan teknikerimiz Deniz Kaya çalışma hayatına Uludağ Üniversitesi Hayvan Hastanesi’nde başladı. Bursa Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam Merkezi’nde de sokak hayvanlarına hizmet veren Deniz Kaya 2016 senesinden bu yana Vetamin Veteriner Kliniği’nde evcil dostlarımızla ilgilenmektedir. Kendisi Duman isminde bir kedi annesidir.

Vet. Hekim Anıl Aykaç

vet_anil_aykac_fotoMerhaba. Ben Anıl Aykaç. Türkiyenin bir çok şehrinde 9 seneyi aşkın süredir büyük bir tutkuyla veteriner hekimlik yapmaktayım. Şu an ekibimle birlikte Atakent Halkalı bölgesinde ki kliniğimde minik dostlarımıza hizmet vermekteyim. Uzmanlığıma ihtiyaç duyduğunuzda sizi ve minik dostunuzu kliniğimde misafir etmekten büyük mutluluk duyarım.

Veterinerimize Sorun

7 + 11 =